Myślę i działam bezpiecznie

{phocagallery view=category|categoryid=11|imageid=90|type=1}29 maja 2013 r. odbył się szkolny konkurs "Myślę i działam bezpiecznie" zorganizowany przez Szkolne Koło PCK. W rozgrywkach wzięło udział 37 uczniów klas trzecich gimnazjum. Zwyciężyła Karolina Tajchman z klasy III d, drugie miejsce zajął Paweł Roman z klasy III a. Trzecie miejsce ex aequo zajęli Piotr Rasała z klasy III b oraz Aleksandra Malinowska i Przemysław Słota z klasy III a. Serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczniom dziękujemy za udział.

Wiosna w naszych sercach

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=1|type=1}Rada Młodzieżowa Gimnazjum zaprasza wszystkich uczniów do wzięcia udziału w akcji charytatywnej "Wiosna w naszych sercach". Celem akcji jest zebranie artykułów szkolnych, papierniczych, piśmienniczych oraz materiałów edukacyjnych dla uczących się na Kresach polskich dzieci i młodzieży.

Zbiórka trwa do 5 kwietnia 2013 r. Wszystkie artykuły należy składać u opiekunów rady młodzieżowej gimnazjum.