Podziękowania za wsparcie akcji SK PCK

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=1|type=1}Opiekunki Szkolnego Koła PCK dziękują wszystkim wolontariuszom, którzy zechcieli wesprzeć akcje charytatywne koordynowane przez koło - wielkanocną zbiórkę żywności i zabawek dla najuboższych mieszkańców naszego miasta oraz zbiórkę artykułów piśmienniczych dla dzieci afgańskich i kartek świątecznych dla żołnierzy pełniących służbę w misji w Afganistanie.

Szczególne podziękowania kierujemy do prof. Gabrieli Kiełbickiej, Krystyny Marusiak, Ireny Stich oraz nauczycieli polonistów za pomoc organizacyjną.

Świąteczna zbiórka żywności i zabawek

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=1|type=1}

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża zwraca się do społeczności szkolnej z prośbą o wsparcie kolejnej akcji charytatywnej - organizujemy zbiórkę żywności oraz zabawek, które zostaną przekazane dzieciom i osobom najbardziej potrzebującym z terenu naszego miasta w formie świątecznych prezentów.

Prosimy, aby zabawki były w dobrym stanie, a żywność miała długi termin ważności. Akcję koordynują opiekunki SK PCK p. J. Przepadło (sala 3 A), p. M. Maruszczyk (sala 105 C) oraz p. J. Janicka (biblioteka).

Zbiórka trwa do 23 marca 2012 r. Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy! Zobacz plakat

Podziękowanie Szkolnego Koła PCK

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=2|type=1}

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża serdecznie dziękuje wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz pracownikom szkoły, którzy włączyli się do akcji charytatywnej  "Mikołajki oraz Czerwonokrzyska Gwiazdka PCK".
Zebrane przez nas dary zostaną przekazane 21 grudnia Zarządowi Rejonowemu PCK w Bytomiu przy ul. Moniuszki 13.

Opiekunowie SK PCK dziękują szczególnie uczniom liceum i gimnazjum, którzy pomagali w zorganizowaniu akcji na terenie szkoły.

Komunikat Szkolnego Koła PCK

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=1|type=1}

Szkolne Koło Polskiego Czerwonego Krzyża zwraca się do Szkolnej Społeczności z prośbą o wsparcie kolejnej akcji charytatywnej. Jej celem jest zebranie dużej ilości plastikowych korków, które pomogą osobie niepełnosprawnej wybudować podjazd do domu. Korki prosimy przynosić do p. Janickiej, p. Maruszczyk i p. Przepadło.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji. Pamiętaj! I Ty możesz komuś pomóc.

Zbiórka zabawek i ubrań

{phocagallery view=category|categoryid=11|limitstart=0|limitcount=1|type=1}Na terenie szkoły PCK organizuje zbiórkę zabawek, słodyczy oraz ubrań. Prosimy, aby zabawki i ubrania były w dobrym stanie, a słodycze miały długi termin ważności. Rzeczy prosimy przynosić na zaplecze do Pani Profesor Justyny Przepadło (sala 3A). Zebrane dary zostaną przekazane dzieciom i osobom ubogim z terenu miasta w formie świątecznych prezentów. Zbiórka trwa od 21.11.2011 r. do 16.12.2011