• Sąd nad energią

• W ramach współpracy z Bytomskim Kołem Terenowym Polskiego Towarzystwa Geograficznego w dniu 8 stycznia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 44 oraz w dniu 18 stycznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. J.F. Kenedy’ego członkowie Koła Fizycznego Ω poprowadzili sesję na temat konwencjonalnych i alternatywnych źródeł energii . Prezentacje oraz warsztaty wzbogaciły wiedzę uczniów na temat historii i przyszłości energetyki. Przeprowadzony „sąd nad energią” pozwolił na przedstawienie szeregu istotnych wniosków przez uczniów obu szkół. Zmienił ich spojrzenie na problemy, wady i zalety współczesnej energetyki. Gościem warsztatów w Kennedy’m był Dyrektor Alfred Kijowski.

Prowadzącym i uczestnikom serdecznie dziękujemy.Serdeczne podziękowania kierujemy także w stronę mgr Ewy Dziendziel – pomysłodawczyni oraz głównego koordynatora „Sądu nad energią”.

• Mistrzostwa Bytomia - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce chłopców w roku szkolnym 2018/2019

• Nasz drużyna zdobyła złoty medal!

Skład:

• Wołoszyn Aleksander klasa 3c